Žvejybos taisyklės

Programėlė parengta pagal Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisykles (rengta pagal paskutinį 2014-08-26 d. pakeitimą)

Mano žvejyba

Šioje programėlės dalyje galima pasižiūrėti kas yra aktualu būtent šiai dienai. Taip pat rasite kitų naudingų funkcijų

Pranešk apie pažeidimą

Tai greitas ir tikslus būdas tiesiogiai informuoti aplinkos apsaugos pareigūnus apie gyvajai gamtai daromą nusižengimą.

 

Mano žvejyba

Teigiama, kad be tinkamai parinkto jauko dar esama keletas priežasčių, lemiančių sėkmingą žvejybą. Daugelis žvejų žino, kad žuvų kibimo aktyvumas laiko atžvilgiu nėra pastovus. Kas lemia tokį žuvų elgesį? Tyrimais nustatyta, kad Saulės ir Mėnulio padėtis Žemės atžvilgiu, taip pat potvyniai bei atoslūgiai jūrose ir vandenynuose daro didelį poveikį žuvų elgesiui ir maitinimosi įpročiams (plačiau apie tai www.solunar.com). Atsižvelgiant į šiuos veiksnius, apskaičiuojamos ir sudaromos žuvų kibimo lentelės. Be dangaus kūnų pozicijos taip pat labai svarbios ir meteorologinės sąlygos, atmosferos slėgis. Todėl planuojant žvejybą, tinkamo laiko pasirinkimas gali padidinti sėkmės tikimybę.
Su programėle "Gamtukas žvejys" Jūs galite planuoti žvejybą: pažymėkite mėgstamas žvejybos vietas, pasirinkite žvejybos laiką pagal Saulės ir Mėnulio padėtį, potvynius bei atoslūgius, stebėkite vietovės orų ir atmosferos slėgio prognozes.

 

Tai, kas svarbu šiandien

Programėlėje "Gamtukas žvejys" pasirinkę funkciją "Žemėlapis" arba "Šiandien draudžiama", pasitikrinsite, ką būtent šiandien draudžia Mėgėjų žvejybos taisyklės!

Žemėlapyje 10 km. spinduliu nuo Jūsų buvimo vietos rodomos draudžiamos žvejybos vietos (jei tuo metu galioja draudimas).